-Gizle-
-Gizle-

Yeni Konu Gönder Yeni Yorum Gönder

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KAYAŞEHİR SAKİNLERİNE VE KAMUOYUNA DUYURU !
18.10.2012, 15:44
Yorum: #1
KAYAŞEHİR SAKİNLERİNE VE KAMUOYUNA DUYURU !
İSKAYAD olarak kaliteli bir yaşam alanı oluşturma, huzur içinde yaşama, kentleşme ve sosyal yardımlaşmayı sağlama amacıyla kurulan derneğimizin faaliyetleri devam etmektedir. Derneğimiz bu amaç doğrulusunda Eylül ve Ekim ayları içindeki faaliyetlerinden bazıları şunlardır.

Başakşehir Belediye Başkan yardımcısı Şenol Ercan ile görüşmesi: Görüşmede Emlak Yönetim ile ilişkiler, Kayaşehir’in trafik sorunu ve çözüm önerileri ile Kurulacak olan Şehir Hastanesi hakkında bilgiler gündeme gelmiştir.

Emlak Yönetim Genel Müdürü İlhan Kartal görüşmesi: Randevuda genel olarak ,Kayaşehir Emlak Yönetim hizmetlerindeki sıkıntılar, İSKAYAD ‘ a Kayaşehirde yer temini üzerinde karşılıklı istekler belirtilmiştir.

Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı Ayhan Özgürel Görüşmesi: Emlak Yönetim ve Belediye görüşmeleri üzerine Sayın Ayhan Özgürel değerlendirme toplantısı olarak geçen görüşmede İETT, trafik, okullar, ve ısınma problemleri üzerine İSKAYAD’ın görüşleri iletilmiş ve kurumlar arası koordinasyon kapsamında destekleri istenmiştir.

Görüşmeler hakkında detaylı bilgiler Dernek Yöneticilerinden ve yapılacak olan toplantılar takip edilerek edinilebilir.

KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYRULUR.
17.10.2012
İSKAYAD Yönetim Kurulu
Tüm Mesajlarına Bak
22.10.2012, 19:13
Yorum: #2
RE: KAYAŞEHİR SAKİNLERİNE VE KAMUOYUNA DUYURU !
Özellikle ısınma konusu iş işten geçmeden ele alınmalı görüşündeyim. Bu konu zamana bırakılıp acil tepki vermediğimiz takdirde geçen sene yaşanan olayların yaşanacağı aşikar. Sıcak su faturalarında aynı tas aynı hamam bir değişiklik yok.
Yeni Konu Gönder Yeni Yorum Gönder

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi