-Gizle-
-Gizle-

Yeni Konu Gönder Yeni Yorum Gönder

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ağaçlandırma kampanyası
22.10.2013, 12:42
Yorum: #1
ağaçlandırma kampanyası
arkadaşlar malumunuz kayaşehirde ciddi ağaçlandırmaya ihtiyaç var. bireysel olarak ben başakşehir belediyesinden 50 adet ıhlamur ağacı talebiyle başvurmuştum bu gün geri dönerek yarın teslim edeceklerini bildirdiler.tüm kayaşehir için talebimi genişlettim ancak sadece bölgelere talep olması halinde temin edebildiklerini belirttiler. diyorum ki herkes bulunduğu bölge için ayrı ayrı talepte bulunursa elbirliği ile tüm kayaşehiri ıhlamur ağaçları ile donatacağız.

önemli NOT
bölge site yönetimleri ile koordineli olursak dikim ve teslimatı sırasında sıkıntı yaşamamış oluruz malum hepimiz gündüzleri kayaşehir dışında oluyoruz.
Tüm Mesajlarına Bak
23.10.2013, 13:10
Yorum: #2
RE: ağaçlandırma kampanyası
başakşehir belediyemize söz verdiği 50 ad ıhlamur ağacının teslimatını bugün aldık. dikim işlemleri için 3 bölge yönetimine emanet edildi. dikim işlemlerinde emeği geçen tüm personel ve müdürümüz bahriye hanım'a başakşehir belediyemize, park ve
bahçeler müdürlüğüne teşekkür eder ,tüm bölgeler için de devamını bekleriz inş.
Tüm Mesajlarına Bak
23.10.2013, 14:26
Yorum: #3
Cvp: ağaçlandırma kampanyası
(23.10.2013 13:10)Hadi Gezgin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  başakşehir belediyemize söz verdiği 50 ad ıhlamur ağacının teslimatını bugün aldık. dikim işlemleri için 3 bölge yönetimine emanet edildi. dikim işlemlerinde emeği geçen tüm personel ve müdürümüz bahriye hanım'a başakşehir belediyemize, park ve
bahçeler müdürlüğüne teşekkür eder ,tüm bölgeler için de devamını bekleriz inş.

Güzel haber Süper

Tüm Mesajlarına Bak
25.10.2013, 14:31
Yorum: #4
RE: ağaçlandırma kampanyası
başakşehir gibi toplukonutun yoğun olduğu tüm sitelerde wc sifon suyunu denizden projesini hayata geçirmeye değer maliyeti düşünülmemeli,heleki yeni toplu konutlarda mecburi kılınmalı diye önerimizdir.çevre ve şehircilik bakanımız sn erdoğan bayraktar beyefendi ye de ilettik ve sn başbakanımıza da konu önerilmiştir.
Tüm Mesajlarına Bak
Yeni Konu Gönder Yeni Yorum Gönder

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi