-Gizle-
-Gizle-

Yeni Konu Gönder Yeni Yorum Gönder

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
eğitim ve sorunlarımız
16.09.2013, 17:43
Yorum: #1
eğitim ve sorunlarımız
2013 2014 eğitim öğretim yılı başlaması dolayısıyla tüm öğrencilerimize,öğretmenlerimze ve velilerimize başarı dileklerimizin yanı sıra tüm sürücülerimizin de bilhassa okul bölgelerinde azami dikkat e davet ederiz.saygılarımızla İSKAYAD yönetim kurulu.
Tüm Mesajlarına Bak
16.09.2013, 19:32
Yorum: #2
RE: eğitim ve sorunlarımız
hAYIRLARA VESİLE OLUR İNŞALLAH

MAZLUMUN ZALİMDEN ÖCÜNÜ ALACAĞI GÜN,ŞÜPHESİZ ZALİMİN ZÜLMETTİĞİ GÜNDEN DAHA ÇETİN OLACAKTIR.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
18.09.2013, 12:53
Yorum: #3
14 bölgeye taşınan anadolu imamhatip lisesi ve orta kısmı ciddi ulaşım sorununu da beraberinde getirdi malesef. sabahın 7 sinde okulda olmaları gereken öğrenciler hayli zor duruma düştü. servis ücretleri çok yüksek 1 ci etap 14 bölge arası 1 kişi 170 tl okul idaresi ve okul aile birliği derneğimiz ile eşgüdüm ve irtibat halinde acilen ibb ve başakşehir belediyesinden otobüs temin etme yoluna gitmeli.
Tüm Mesajlarına Bak
22.09.2013, 10:05
Yorum: #4
OKUL ÇIKIŞLARINDADA İZDİHAM OLUYOR OTOBUSLER ÇOK YETERSİZZ UMARIM Bİ SORUMLU ÇIKARDA ÇÖZÜM BULUR

MAZLUMUN ZALİMDEN ÖCÜNÜ ALACAĞI GÜN,ŞÜPHESİZ ZALİMİN ZÜLMETTİĞİ GÜNDEN DAHA ÇETİN OLACAKTIR.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
27.09.2013, 16:09
Yorum: #5
bu gün 27 09 2013 tarihinde oğlumun da öğrencisi olduğu başakşehir necati ökten anadolu imamhatip lisesi erkekler son sınıfını apatacağı yönünde haber geldi. okul idaresi öğrencilerini açık liselere kayıt yaptırmaları yönünde telkinlerde bulunuyor. yıldır öğrencisi olduğu halde çeşitli bahanelerle öğrencilerini açık liselere yönlendirmek en hafif tabir ile sorumsuzluktur. öğrencilerini açıkta bırakmak ile açık liseye yönlendirmek arasında tercihe zorlamak eğitim hakkının ihlali ile eş anlamlı olduğunu buradan dernek olarak ilan ediyor ve konunun takipçisi olacağımızı beyan ediyoruz. konu şimdilik ilçe milli eğitim müdürümüz sn ismail BALTACI ya intikal ettirilmiş olup gereğini talep etmiş bulunuyoruz. tüm kayaşehirli velilerimize saygıyla duyurulur.
Tüm Mesajlarına Bak
28.09.2013, 10:08
Yorum: #6
dün gelen (teyid edilmemiş) bilgilere göre başakşehir necati ökten imamhatip lisesine kayıt yaptımak isteyen bazı öğrencilere sınıflarımıza yer yok diye kayıtları başvuruları geri çevrilen okulun mevcut öğrencilerine de sınıf sayısı az olduğu gerekçesi ile erkekler son sınıfını kapatabileceklerini öğrencilerini açık liselere yönlendirmesini nlamak mümkün değil. başta ilçe milli eğitim müdürlüğü,milli eğitim bakanlığı,valilik ve başbakanlığa bu husus iletilerek takipçiliğini İSKAYAD olarak yapacağız.
Tüm Mesajlarına Bak
28.09.2013, 13:15
Yorum: #7
hadi abi aldığın duyumların niteliğini bilmemekle beraber bu konuda selahattin hoca ile yaptığım görüşmede, ileri sürdüğü gerekçeleri temelde samimi hislere dayandırılmış buldum. edindiğim kanaate göre hocanın tek kaygısı ; imam hatip öğrencilerinin üniversiteyi kazanma istatistiklerindeki olumsuz sıralama ve bu olumsuzluğun giderilmesi adına yapılması gerekenler.. selahattin hoca yı ihl açıköğretim faaliyetlerimiz esnasında yakinen tanıdık hep beraber.. iskayad la ilgili düşünce ve beklentileride çok olumlu.. bu meseleyi ilçe milli eğitim müdürüne veya biryerlere aktarırken bu durumuda gözönünde bulundurmak gerek. veya enazından bu konuda onunla koordineli durumda olmak lazım..
Tüm Mesajlarına Bak
28.09.2013, 14:36
Yorum: #8
Cvp: eğitim ve sorunlarımız
(28.09.2013 13:15)Ahmet Korkulu Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  hadi abi aldığın duyumların niteliğini bilmemekle beraber bu konuda selahattin hoca ile yaptığım görüşmede, ileri sürdüğü gerekçeleri temelde samimi hislere dayandırılmış buldum. edindiğim kanaate göre hocanın tek kaygısı ; imam hatip öğrencilerinin üniversiteyi kazanma istatistiklerindeki olumsuz sıralama ve bu olumsuzluğun giderilmesi adına yapılması gerekenler.. selahattin hoca yı ihl açıköğretim faaliyetlerimiz esnasında yakinen tanıdık hep beraber.. iskayad la ilgili düşünce ve beklentileride çok olumlu.. bu meseleyi ilçe milli eğitim müdürüne veya biryerlere aktarırken bu durumuda gözönünde bulundurmak gerek. veya enazından bu konuda onunla koordineli durumda olmak lazım..

ahmet abim dün onunlada görüştüm tamamen müdürün kararı yönünde düşünüyor. müdür yardımcısı konumunda dolayısıyla farklı bir görüşünün olasılığı sözkonusu değil,yarın bizzat onunla görüşeceğim inş. ama eğer öz evladına aynı şeyi hazmederse veyahut gönül rahatlığıyla kabullenirse diyeceğim olmaz ancak bu mesele öğrencilerin psikolojisi ve açık lise mezuniyetlerinin yüksek okul sınavlarınıda gölgeleyeceğini düşünürsek kabul edilemez. hadiseyi nereden alırsanız fiyasko kendileri neden öğrencileri yönlendirsin öğrencilerin önünde herzaman var olan bir tecih yöntemidir isteyen tercihini açık liseden yana zaten kullanabilir okulun yönlendirmesi anormal değilmi.
Tüm Mesajlarına Bak
Yeni Konu Gönder Yeni Yorum Gönder

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi